Únor 2013

... The End ...

8. února 2013 v 14:28 | Danuška |  Information
Píše se mi to těžko, ale jak jiště z nadpisu a neativity víte, že blog nejspíš končí. Vážně je to pro mě těžké, protože tenhle blog byl pro mě jako malý dítě, o které jsem se musela starat. S tímto blogem jsem žila jeden celý rok a kousek. Taylora mám pořád ráda, stejně jako další přidané slečny. Dívám se každý den na jejich novinky. Ale tenhle blog musí i tak skončit. Možná si v budoucnu založím jiný blog, ale myslím si, že nejspíš ne. Nechci se tu nějak rozepisovat a dělat dramatický konec. Jenom bych chtěla poděkovat všem svým affs, hlavně Es. Protože k ní jsem chodila ze všech affs nejradši. A nadále budu. Ke všem budu nadále chodit. Budu asi pořád přihlášená pod touhle přezdívkou, takže budete vědět, že mi na vás záleží, a že se k vám často ráda vracím :)
PÁR DŮVODŮ PROČ BLOG KONČÍ:
  • Má péče k mému tělu po nemoci - nemám mnoho času, abych se zárověň uzdravovala a starala se i o blog. To víte, zánět v celém těle a s ním i problémy, to je vražedná kombinace.
  • Dostat se zpět na úroveň vzorné školačky, která kvůli nemoci hodně školu zameškala. Však víte, že škola je nejdůležitější. A jelikož chci být ta paní architektka, tak výšku musím dodělat aspoň na pozici Bc. a nebo Mgr. Ale lepší je přeci jenom Ing.
  • A ten nejmenší důvod. Taylor nemá skoro žádné novinky. Selena jich má dost, a Miley taky. Ale prostě tenhůe blog byl zaměřený spíš na Taylora, a bez něj by to tu nebylo ono.
Tak doufám, že jste se pročetli až ke konci, a chápete důvody. Takže ještě jednou vám chci poděkovat za to, že jse sem chodily. Doufám, že rádi :)
Takže se s vámi nejspíš loučím, ale nedokážu říct jestli na pořád nebo do doby, než se vše vrátí do správných kolejí.
Vaše Danuška! :)